See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Az MVH DR megoldásához adatközponti tűzfalak
Beschreibung: Az MVH DR megoldásához szükséges adatközponti tűzfalak beszerzése. A Magyar Államkincstár magas rendelkezésre állású informatikai rendszerei számára Disaster Site kiépítését tervezi, melyhez a beszerzésben megjelölt eszközök látják el a határvédelmi feladatokat. Mennyiség: A Magyar Államkincstár 4db azonos típusú és konfigurációjú tűzfalat, valamint 1 db, a tűzfalak központi menedzsmentjét biztosító eszközt kíván beszerezni. A részletezett tulajdonságok a műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 306609-2026
Interne Kennung: EKR000706702026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000706702026/1
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung