See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Haszongépjárművek beszerzése 2026
Beschreibung: Haszongépjárművek beszerzése a Tettye Forrásház Zrt. részére 2 részben. 1. rész - 1 db középdarus billenőplatós 2 tengelyes tehergépkocsi 2. rész - 7 db N1 kategóriájú furgon A részletes műszaki specifikációt a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 491692-2026
Interne Kennung: EKR001300282026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós, Nyílt eljárás
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Középdarus billenőplatós 2 tengelyes tehergépkocsi
Beschreibung: 1 db új, középdarus billenőplatós (N3 kategória) 2 tengelyes tehergépkocsi beszerzése a Tettye Forrásház Zrt. részére. Műszaki adatok: - Dízel motoros meghajtás - Tengelytáv: max. 3900 mm - Jármű szélessége (visszapillantó tükrök nélkül): max. 2500 mm - Környezetvédelmi besorolás: Euro VI - Motor hengertérfogata: min 7000 cm3 - Motor teljesítménye: min 240 kW - Motornyomaték: min 1100 Nm - Hatóságilag megengedett össztömeg: max. 19 500 kg (19,5 t) - Jótállás a jármű egészére (kivéve a cserélendő kopó alkatrészeket), az összes eredeti alkatrészre, valamint az eredeti tartozékokra: 60 hónap vagy maximum 100.000 km futásteljesítmény a gépjármű egészére, és maximum 2.000 üzemóra a daruberendezésre, attól függően, melyik következik be. - Jótállás a fényezési, felületi korrózió ellen: 24 hónap. - Jótállás az alváz átrozsdásodása ellen: 24 hónap. A célgép (alapgép) hatósági műszaki vizsga időpontja nem lehet 3 hónapnál régebbi. A hatósági műszaki vizsga során, a műszaki adatlapon a célgép elsődleges, másodlagos, ha van harmadlagos jellegkódját meg kell adni. − maximum 500 km-t futott − a daru üzemóra állása nem lehet több, mint 20 üzemóra; és − gyári új alkatrészekből szerelt; és valamennyi alkatrészére, a kompletten összeszerelt eszközre és a tartozékokra érvényes − sérülésmentes (szállítási sérülés gyári technológiával történő javítása megengedett). Új járműnek minősül a jármű, amely a szállítás napjáig rendeltetésszerűen használatba véve nem volt, korábban (a jelen közbeszerzési eljárást megelőzően) sem Magyarországon, sem külföldön forgalomba nem helyezték. Az eszköz első forgalomba helyezése az AK nevére (vagy az AK által meghatározott módon), a jelen szerződés keretében történik meg. Az ajánlat tárgyát képező járműre vonatkozó, az üzemeltetés helyén hatályos jogszabályi előírásokat, az érvényes műszaki szabványokat, a vonatkozó európai közösségi irányelveket, rendeleteket és egyéb előírásokat az AT-nek figyelembe kell vennie az ajánlattétel, valamint a szerződés teljesítése során. A tehergépjárművet figyelmeztető jelzéssel ellátva, levizsgáztatva, forgalmi rendszámmal ellátva kell átadni. A gépjárműnek meg kell felelnie a közúti járművek forgalomba helyezésének és tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990. (IV.12.) KöHÉM rendelet előírásainak. A tehergépjárműnek meg kell felelni a gépek biztonsági követelményeiről és megfelelőségének tanúsításáról szóló 16/2008.(VIII.30.) NFGM rendelet, valamint az Emelőgép Biztonsági Szabályzat kiadásáról szóló 47/1999.(VIII.4.) GM rendeletben meghatározott követelményeknek. Nyertes AT köteles az átadás-átvételi eljárás sikeres megtörténtéről szóló jegyzőkönyv keltének napján, AK-vel előzetesen egyeztetett időpontban az átadott jármű vonatkozásában kezelési, karbantartási oktatást tartani AK kijelölt munkavállalói részére. Az oktatást AK igényének megfelelően 1 alkalommal, összesen maximum 4 óra időtartamban, maximum 5 fő részére szükséges megtartani. Felek az oktatásról oktatási jegyzőkönyvet vesznek fel. A részletes műszaki specifikációt a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001300282026/1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: N1 kategóriájú furgon (7 db)
Beschreibung: 7 db új, diesel üzemű furgon (N1 járműkategória) beszerzése a Tettye Forrásház Zrt. részére. Műszaki adatok: - Váltó: manuális, 6 fokozató - Motor teljesítménye: min 100 kW - Motornyomaték: min 240 Nm - Szállítható személyek száma: 3 fő - Raktér méret: min. 7 m3, max. 8 m3 - Jótállás a jármű egészére (kivéve a cserélendő kopó alkatrészeket), az összes eredeti alkatrészre, valamint az eredeti tartozékokra (függetlenül a futásteljesítménytől): 60 hónap. - Jótállás a fényezési, felületi korrózió ellen: 24 hónap. - Jótállás az alváz átrozsdásodása ellen: 24 hónap. Új járműnek minősül a jármű, amely a szállítás napjáig rendeltetésszerűen használatba véve nem volt, korábban (a jelen közbeszerzési eljárást megelőzően) sem Magyarországon, sem külföldön forgalomba nem helyezték. Az eszköz első forgalomba helyezése az AK nevére (vagy az AK által meghatározott módon), a jelen szerződés keretében történik meg. Az ajánlat tárgyát képező járművekre vonatkozó, az üzemeltetés helyén hatályos jogszabályi előírásokat, az érvényes műszaki szabványokat, a vonatkozó európai közösségi irányelveket, rendeleteket és egyéb előírásokat az AT-nek figyelembe kell vennie az ajánlattétel, valamint a szerződés teljesítése során. A gépjárműveknek meg kell felelniük a közúti járművek forgalomba helyezésének és tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990. (IV.12.) KöHÉM rendelet előírásainak. Nyertes AT köteles az átadás-átvételi eljárás sikeres megtörténtéről szóló jegyzőkönyv keltének napján, AK-vel előzetesen egyeztetett időpontban az átadott jármű(vek) vonatkozásában kezelési, karbantartási oktatást tartani AK kijelölt munkavállalói részére. Az oktatást AK igényének megfelelően 1 alkalommal, összesen maximum 4 óra időtartamban, maximum 5 fő részére szükséges megtartani. Felek az oktatásról oktatási jegyzőkönyvet vesznek fel. A részletes műszaki specifikációt a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001300282026/2
Menge: 7 Stück