See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części mechaniczno-pneumatycznych do wykonania czynności utrzymaniowych czwartego poziomu naprawy P4.1 pojazdów metra typu Skoda Varsovia w latach 2027-2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części mechaniczno-pneumatycznych do wykonania czynności utrzymaniowych czwartego poziomu naprawy P4.1 pojazdów metra typu Skoda Varsovia w latach 2027-2029, w podziale na 13 zadań. 2. Zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje dostawę części mechaniczno-pneumatycznych w ramach poszczególnych zadań wskazanych w „Wykazie zamawianych części” stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią (dalej: „ST”). 3. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia w ramach dostaw częściowych (3 partii) wg harmonogramu dostaw oraz w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do ST. W ramach jednej partii dopuszczalne są maksymalnie dwie dostawy częściowe. 4. Dostarczony Przedmiot Zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany (przez fabrycznie nowy, nieużywany rozumie się części zamienne oryginalnie zapakowane, nieposiadające śladów użycia). 5. Na dostarczone części Wykonawca udzieli 24-miesięcznej gwarancji na warunkach wskazanych we wzorze umowy. W okresie równym okresowi udzielonej przez Wykonawcę gwarancji, przedmiot zamówienia objęty będzie rękojmią za wady. 6. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz wzorem umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 7. Zamawiający nie ma możliwości opisania Przedmiotu Zamówienia w sposób, o którym mowa w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, tj. bez wskazania znaków towarowych (numerów katalogowych producenta), a użycie numerów katalogowych producenta jest uzasadnione specyfiką Przedmiotu Zamówienia. Biorąc powyższe okoliczności pod uwagę, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na produkty równoważne do tych wskazanych przez Zamawiającego w ST. W przypadku oferowania części równoważnych muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu. Zamawiający wymaga, aby producent części równoważnych posiadał w swoim przedsiębiorstwie wdrożony System Zarządzania Jakością. Wykonawca, który oferuje dostawę części równoważnych: a. oświadczy w formularzu oferty, że oferuje i dostarczy części równoważne, b. wskaże pozycje dla których oferuje części równoważne, c. zawrze w ofercie dane oferowanych części równoważnych, tj. nazwy części równoważnych, producentów części równoważnych, nr katalogowe/oznaczenia części równoważnych, przy czym obowiązkiem Wykonawcy jest opisanie oferowanych części równoważnych w ofercie w sposób umożliwiający Zamawiającemu jednoznaczne określenie jakie części równoważne Wykonawca oferuje w danej pozycji formularza oferty, d. wraz z ofertą przedstawi przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 12 SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca oświadczy w formularzu oferty, że oferuje dostawę części równoważnych w danym zadaniu, a nie wskaże danych określających jakie części równoważne oferuje, Zamawiający odrzuci ofertę w zakresie danego zadania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że w przypadku złożenia oferty na dane zadanie, oferta musi obejmować cały zakres oferowanego zadania.
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr I
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr II
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr III
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr IV
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr IV
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr V
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr V
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr VI
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr VI
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr VII
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr VII
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr VIII
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr VIII
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr IX
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr IX
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr X
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr X
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr XI
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr XI
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr XII
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr XII
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr XIII
Interne Kennung: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr XIII