558203-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawy produktów farmaceutycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy produktów farmaceutycznych
BeschreibungI. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów produktów farmaceutycznych, według 78 zadań (pakietów), zgodnie z ilościami i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 3 do niniejszej specyfikacji „OPZ - Formularz asortymentowo – cenowy”, a) dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zadania (pakiety); b) zastrzega się częściowy wybór ofert, gdzie część stanowi poszczególne zadanie (pakiet); c) oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 3 do specyfikacji dla poszczególnych zadań (pakietów) zostaną odrzucone; d) Wykonawca może złożyć oferty na jedno, kilka lub wszystkie zadania (pakiety). 2. Warunki dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: a) cena jednostkowa leku znajdującego się na liście leków refundowanych nie może być wyższa niż wynika to z zapisu art. 9 ust 2 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 253), b) Zamawiający wyraża zgodę na zmianę wielkości opakowań (tabletek, ampułek, kilogramów itp.) z odpowiednim przeliczeniem i zaokrągleniem do pełnych opakowań w górę (z zastrzeżeniem wskazanym w SWZ), c) Wszelkie nazwy własne produktów oraz norm i atestów przywołane w specyfikacji służą określeniu pożądanego standardu wykonania i właściwości oraz wymogów założonych dla przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza w tym przypadku zastosowanie rozwiązań równoważnych, pod warunkiem, że spełni on wszystkie wymogi Zamawiającego. d) Wymagania jakościowe produktów leczniczych są określone w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2025 r. poz. 750 ze zm.) która w art. 1 ust. 1 pkt 1 stanowi, że określa ona m.in. zasady i tryb dopuszczania do obrotu produktów leczniczych, z uwzględnieniem w szczególności wymagań dotyczących jakości, skuteczności i bezpieczeństwa ich stosowania". Ponadto, rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (Dz.U. z 2022 r. poz. 1273 z późn.zm.) określa szczegółowo wymagania w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości produktu leczniczego. W przedmiotowym postępowaniu standard jakościowy produktów leczniczych został zdefiniowany przez Zamawiającego poprzez podanie w opisie przedmiotu zamówienia który zawiera m.in.: skład, postać i drogę podania oraz jednostkę miary. 3. Wspólny słownik zamówień (CPV): 33.60.00.00-6 Produkty farmaceutyczne
Vorherige Bekanntmachung310291-2026
Interne KennungEA/20/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0036
Titelzad. 36 Dostawy produktów farmaceutycznych
BeschreibungDostawy produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 36 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0037
Titelzad. 37 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne KennungZadanie nr 37 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0038
Titelzad. 38 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne KennungZadanie nr 38 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0039
Titelzad. 39 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne KennungZadanie nr 39 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0040
Titelzad. 40 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne KennungZadanie nr 40 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0041
Titelzad. 41 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne KennungZadanie nr 41 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0042
Titelzad. 42 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne KennungZadanie nr 42 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0043
Titelzad. 43 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne KennungZadanie nr 43 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0044
Titelzad. 44 Dostawy produktów farmaceutycznych
Beschreibungzad. 44 Dostawy produktów farmaceutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 44 - Dostawy produktów farmaceutycznych
LosLOT-0045
Titelzad. 45 Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne KennungZadanie nr 45 - Dostawy produktów farmaceutycznych