See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 1, ilość pozycji 204 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcje: Opis opcji: 1) Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnie 20% wartości umowy brutto. 2) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. 3) Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 4) Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 5) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 6) ceny jednostkowe zamawianego przedmiotu zamówienia będą zgodne z cenami podanymi w Ofercie Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 2, ilość pozycji 162 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 3, ilość pozycji 102 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 4, ilość pozycji 64 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 5, ilość pozycji 39 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 6, ilość pozycji 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 7, ilość pozycji 11 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 8, ilość pozycji 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 9, ilość pozycji 8 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 10, ilość pozycji 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 11, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 12, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 13, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 14, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 15, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 16, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 17, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 18, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 19, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 20, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 21, ilość pozycji 7 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 22, ilość pozycji 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 23, ilość pozycji 9 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 24, ilość pozycji 12 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 25, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 26, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 27, ilość pozycji 10 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 28, ilość pozycji 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 29, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 30, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 31, ilość pozycji 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 32, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 33, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 34, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 36: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 36, ilość pozycji 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.35
Los: LOT-0036
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 36, ilość pozycji 15 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr , ilość pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 38, ilość pozycji 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 39, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 40, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 41, ilość pozycji 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 42, ilość pozycji 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 43, ilość pozycji 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 44, ilość pozycji 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 45, ilość pozycji 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 46, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 47, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 48 części Część nr 48, ilość pozycji 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026.ZP.D.48