558233-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrobusse – Dodávka elektrobusů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka elektrobusů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku 3 ks nových plně nízkopodlažních elektrobusů s dvoupolovým nabíjením pomocí střešních pantografů
Interne KennungEB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací řízení bude probíhat obráceným způsobem dle § 39 odst. 4 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku 3 ks nových plně nízkopodlažních elektrobusů s dvoupolovým nabíjením pomocí střešních pantografů v technickém provedení uvedeném v technické specifikaci a barevném provedení, které tvoří přílohy zadávací dokumentace a dodaných za podmínek uvedených v Kupní smlouvě, která tvoří přílohu zadávací dokumentace.