2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru akce komunikace III. třídy PZ Solnice – PZ Lipovka, vč. napojení žst. Lipovka
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace (PD) a výkon autorského dozoru stavební akce „Komunikace III. třídy PZ Solnice – PZ Lipovka, vč. napojení žst. Lipovka“ v rámci projektu „Rozšíření strategické průmyslové zóny Solnice – Kvasiny a zlepšení veřejné infrastruktury v Královéhradeckém regionu.“ Projektová dokumentace bude vyhotovena ve stupních DUR, DSP a DPS. PD bude obsahovat dopravně inženýrské opatření (DIO) s odsouhlasenými objížďkovými trasami, plán bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) na staveništi, zajištění umístění stavby, geodetické zaměření, povolení stavby, povolení ke kácení apod. Akce bude v rámci projektové dokumentace rozdělena na části I. a II. Předpokládaná hodnota realizačních nákladů při výstavbě je cca 358 mil. Kč bez DPH.
Interne Kennung: CIRI/2018/789
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001