558250-2026 - Ergebnis
Finnland – Straßentransport/-beförderung – Ilmajoen oppilaskuljetukset
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ilmajoen oppilaskuljetukset
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetukset liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" esitetyllä tavalla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Renko – Pojanluoma - Neiro
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Renko – Pojanluoma - Neiro liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0001
Los: LOT-0003
Titel: 2. Neiro – Pojanluoma – Saveenkylä – Palonkylän, Jaakko Ilkan ja Herralan kouluille
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Neiro – Pojanluoma – Saveenkylä – Palonkylän, Jaakko Ilkan ja Herralan koulu liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0003
Los: LOT-0004
Titel: 3. Koskenkorvan alue – Koskenkorvan koulu – Jaakko Ilkan, Herralan ja Palonkylän kouluille
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Koskenkorvan alue – Koskenkorvan koulu – Jaakko Ilkan, Herralan ja Palonkylän kouluille liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0004
Los: LOT-0005
Titel: 4. Peurala – Palonkylän koulu
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Peurala – Palonkylän koulu liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0005
Los: LOT-0006
Titel: 5. Huissi – Rannanmäki – Luoma – Jaakko Ilkan ja Herralan kouluille
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Huissi – Rannanmäki – Luoma – Jaakko Ilkan ja Herralan kouluille liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0006
Los: LOT-0007
Titel: 6. Huissi – Västilän koulu – Toralantie – Koskenkorvan koulu
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Huissi – Västilän koulu – Toralantie – Koskenkorvan koulu liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0007
Los: LOT-0008
Titel: 7. Ilmajoen keskustan alue Palonkylän, Jaakko Ilkan ja Herralan kouluille
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Ilmajoen keskustan alue Palonkylän, Jaakko Ilkan ja Herralan kouluille liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0008
Los: LOT-0009
Titel: 8. Etelä-Pohjanmaan opisto – Ilmajoentie – Palonkylän koulu
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Etelä-Pohjanmaan opisto – Ilmajoentie – Palonkylän koulu liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0009
Los: LOT-0010
Titel: 9. Jouppila – Koskenkorvan koulu – tie 67– Jaakko Ilkan koulu
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Jouppila – Koskenkorvan koulu – tie 67– Jaakko Ilkan koulu liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0010
Los: LOT-0011
Titel: 10. Ujaistenkylä – Munakka
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Ujaistenkylä – Munakka liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0011
Los: LOT-0012
Titel: 11. Jäpinneva – Aavala - Ahonkylä – Peltoniemen, Herralan ja Jaakko Ilkan kouluille
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Jäpinneva – Aavala - Ahonkylä – Peltoniemen, Herralan ja Jaakko Ilkan kouluille liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0012
Los: LOT-0013
Titel: 12. Munakka – Kiikerinkylä – Peltoniemen koulu – Jaakko Ilkan koulu
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Munakka – Kiikerinkylä – Peltoniemen koulu – Jaakko Ilkan koulu liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0013
Los: LOT-0014
Titel: 13. Tuomikylä – Tuomiahon koulu
Beschreibung: Ilmajoen kunnan oppilaskuljetuksia reitillä Tuomikylä – Tuomiahon koulu liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0014
Los: LOT-0015
Titel: 14. Uimahalli- ym. retkikuljetukset
Beschreibung: Ilmajoen kunnan koululaisten uimahalli- ym. retkikuljetukset liiteasiakirjassa "palvelukuvaus" tarkemmin esitetyllä tavalla.
Interne Kennung: 2026-045497-LOT-0015