See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem mebli i foteli biurowych dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem mebli i foteli biurowych dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie
Vorherige Bekanntmachung: 394597-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.69.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa mebli
Beschreibung: Dostawa mebli wraz z montażem we wskazanym przez Zamawiającego miejscu tj. w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Krakowie ul. Montelupich 3.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa foteli
Beschreibung: Zamówienie podstawowe: Dostawa i montaż 80 szt. foteli biurowych we wskazane przez Zamawiającego miejsce tj. w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Krakowie ul. Montelupich 3. Opcja w części 2 zamówienia - Zamawiający planuje skorzystać z opcji w zakresie dostawy i montażu 20 sztuk foteli w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja w części 2 zamówienia - Zamawiający planuje skorzystać z opcji w zakresie dostawy i montażu 20 sztuk foteli w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy