558262-2026 - Ergebnis
Kroatien – Brennstoffe – DIZEL I BENZINSKO GORIVO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DIZEL I BENZINSKO GORIVO
Beschreibung: Nabava goriva, dizelsko gorivo EURODIESEL BS i bezolovni motorni benzin EUROSUPER BS 95, PLAVI DIZEL CPV oznaka: 09100000-0 goriva Nabava dizel goriva za autobuse, vozila i plovila Gradskog parkinga d.o.o. Naručitelj, Gradski parking d.o.o., u okviru obavljanja komunalne djelatnosti javnog prijevoza raspolaže s ukupno 12 autobusa namijenjenih javnom gradskom prijevozu putnika na administrativnom području grada Šibenika. Također, Naručitelj upravlja s 2 plovila kojima obavlja prijevoz putnika na relaciji Krapanj – Brodarica. Predmet nabave odnosi se na nabavu goriva, sukladno potrebama redovitog i neometanog obavljanja djelatnosti Naručitelja. Također je potrebno da ponuditelj osigura pristup plovilima benzinskim postajama. Okvirni sporazum sklapa se na razdoblje od 2 (dvije) godine, sa sklapanjem 2 godišnja ugovora. Predmet nabave nije podijeljen na grupe te se podnosi jedinstvena ponuda za cjelokupni predmet nabave.
Interne Kennung: E-2-MV-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nabava goriva, dizelsko gorivo EURODIESEL BS i bezolovni motorni benzin EUROSUPER BS 95, PLAVI DIZEL CPV oznaka: 09100000-0 goriva Nabava dizel goriva za autobuse, vozila i plovila Gradskog parkinga d.o.o. Naručitelj, Gradski parking d.o.o., u okviru obavljanja komunalne djelatnosti javnog prijevoza raspolaže s ukupno 12 autobusa namijenjenih javnom gradskom prijevozu putnika na administrativnom području grada Šibenika. Također, Naručitelj upravlja s 2 plovila kojima obavlja prijevoz putnika na relaciji Krapanj – Brodarica. Naručitelj zahtijeva da ponuditelj osigura kartični sustav za bezgotovinsko preuzimanje goriva na svojim benzinskim postajama. Ponuditelj je dužan Naručitelju izdati odgovarajuće kartice za točenje goriva koje omogućuju identifikaciju korisnika i evidenciju potrošnje. Kartice moraju omogućiti kontrolu i praćenje potrošnje po vozilu i/ili korisniku te izdavanje odgovarajućih izvještaja. Trošak izdavanja i korištenja kartica mora biti uključen u cijenu ponude. Predmet nabave odnosi se na, sukladno potrebama redovitog i nesmetanog obavljanja djelatnosti Naručitelja. Okvirni sporazum sklapa se na razdoblje od 2 (dvije) godine, sa sklapanjem 2 godišnja ugovora. Predmet nabave nije podijeljen na grupe te se podnosi jedinstvena ponuda za cjelokupni predmet nabave.