See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 034, 035 a 036 v úseku Smržovka – Josefův Důl, Tanvald - Plavy, Jablonec n/Nisou - Szklarska Poreba Górna ve dnech od 08.04.2025 do 30.10.2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky s názvem "Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 034, 035 a 036 v úseku Smržovka – Josefův Důl, Tanvald - Plavy, Jablonec n/Nisou - Szklarska Poreba Górna ve dnech od 08.04.2025 do 30.10.2025" je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen "NAD") nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Smržovka, Josefův Důl, Tanvald, Plavy, Jablonec n/Nisou, Szklarska Poreba Górna po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 8.4.2025 do 30.10.2025.
Interne Kennung: VZ0206017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001