558288-2026 - Wettbewerb
Polen – Anhänger – Dostawa sprzętu, urządzeń oraz przyczep dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu, urządzeń oraz przyczep dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń: • półautomatyczny napełniacz worków • dozowarka materiałów sypkich i granulowanych • agregaty prądotwórcze • przewoźny agregat prądotwórczy • przyczepa transportowa dwuosiowa • przyczepa workująca z dozownikiem piasku • motopompa powodziowej przewoźna wysokiej wydajności z osprzętem • przewoźny agregat pompowy Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolna liczbę części.
Interne KennungZG.BO.271.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 z uwagi na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1 ustawy
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921000 Maschinen zum Reinigen, Füllen, Verpacken oder Einpacken von Flaschen oder anderen Behältnissen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – Dostawa półautomatycznego napełniacza worków dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Brzyska
BeschreibungDostawa: półautomatycznego napełniacza worków – 1 szt.
Interne KennungLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 42921000 Maschinen zum Reinigen, Füllen, Verpacken oder Einpacken von Flaschen oder anderen Behältnissen
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Dostawa dozowarki materiałów sypkich i granulowanych oraz agregatu prądotwórczego dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Dębowiec
BeschreibungDostawa: - dozowarka materiałów sypkich i granulowanych - 1 szt. - agregatu prądotwórczego - 1 szt.
Interne KennungLOT-0002
LosLOT-0003
TitelCzęść III – Dostawa agregatów prądotwórczych dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Jasło
BeschreibungDostawa: agregat prądotwórczy - 4 szt.
Interne KennungLOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
LosLOT-0004
TitelCzęść IV – Dostawa przewoźnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 120 kW oraz przyczep transportowych dwuosiowych o masie całkowitej do 750 kg dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Jedlicze
BeschreibungDostawa: - przewoźny agregat prądotwórczy o mocy min. 120 kW - 1 szt. - przyczepa transportowa dwuosiowa o masie całkowitej do 750 kg - 3 szt.
Interne KennungLOT-0004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
LosLOT-0005
TitelCzęść V – Dostawa przyczepy workującej z dozownikiem piasku oraz motopompy powodziowej przewoźnej wysokiej wydajności z osprzętem dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Kołaczyce
BeschreibungDostawa: - przyczepa workująca z dozownikiem piasku – 1 szt. - motopompa powodziowa przewoźna wysokiej wydajności z osprzętem – 1 szt.
Interne KennungLOT-0005
Haupteinstufung (cpv): 34144440 Splittstreufahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
LosLOT-0006
TitelCzęść VI – Dostawa przewoźnego agregatu pompowego o wydajności min. 7500 l/min dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Nowy Żmigród
BeschreibungDostawa: przewoźnego agregatu pompowego o wydajności min. 7500 l/min - 1 szt.
Interne KennungLOT-0006
Haupteinstufung (cpv): 42122180 Kraftstoffpumpen