558299-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PPE wobec których status odbiorcy końcowego energii elektrycznej (rozumiane w myśl art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne) posiadają podmioty zrzeszone w ranach grupy zakupowej, utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż35 dni, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony treścią art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PPE wobec których status odbiorcy końcowego energii elektrycznej (rozumiane w myśl art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne) posiadają podmioty zrzeszone w ranach grupy zakupowej, utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin. Ilość PPE – 6 721 szt., Szacowany wolumen zużycia energii elektrycznej: 103 358 749 kWh.