See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie szkoleń zawodowych w ramach projektu pn. „Transformacja zawodowa w ZS4 w Rudzie Śląskiej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń zawodowych wraz z egzaminami dla uczestników/uczestniczek projektu „Transformacja zawodowa w ZS4 w Rudzie Śląskiej”: Nazwa szkolenia zawodowego 1) Kurs Avid Pro Tools 101 - Pro Tools Fundamentals poziom I - liczba osób 36 Kurs Avid Pro Tools 110 - Pro Tools Fundamentals poziom II - liczba osób 35 Kurs Avid Pro Tools 130 for Game Audio - liczba osób 36 2) Warsztaty „Akustyka wnętrz" - liczba osób 35 3) Kurs lutowania powierzchniowego (miękkiego) - liczba osób 26 Szczegóły w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 401693-2025
Interne Kennung: AP.271.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Kurs Avid Pro Tools 101 – Pro Tools Fundamentals poziom I (wersja kursu na rok 2023 lub nowsza); Kurs Avid Pro Tools 110 – Pro Tools Fundamentals poziom II (wersja kursu na rok 2023 lub nowsza), Kurs Avid Pro Tools 130 for Game Audio (wersja kursu na rok 2021 lub nowsza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursów Pro Tools w 3 poziomach zaawansowania. Szczegóły
Interne Kennung: AP.271.32.2025 cz. nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Warsztaty „Akustyka wnętrz”
Beschreibung: Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • Działanie ustrojów akustycznych, • Metody wykonywania adaptacji akustycznych pomieszczeń odsłuchowych, • Propagacja niskich częstotliwości w pomieszczeni, • Wady akustyczne niskich częstotliwości, • Pomiar czasu pogłosu i pozostałych parametrów akustycznych wnętrz. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: AP.271.32.2025 cz. nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Kurs lutowania powierzchniowego (miękkiego).
Beschreibung: Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • Procesy fizyczne – kapilarność, zwilżalność, adhezja, kohezja wpływające na jakość lutowania, • Lutowanie SMD – technologia montażu powierzchniowego, w tym metoda 952, • Materiały lutownicze – luty i topniki, ich rodzaje i właściwości, • Stacje lutownicze – typy i zastosowania w różnych technikach lutowania, • Mikroskop do SMD – funkcje i znaczenie w kontroli jakości, • Obudowy SMD – rodzaje i wpływ na proces lutowania, • Jakość lutowania – normy i wymagania dla montażu SMD i PTH, • Kontrola połączeń – metody badań wizualnych i oceny jakości, • Zasady posługiwania się lutownicą grotową oraz stacją lutowniczą na gorące powietrze Hot-Air podczas montażu i demontażu elementów typu SMD, • Zajęcia praktyczne. Szczegóły opis przedmiotu zamówienia w SWZ.
Interne Kennung: AP.271.32.2025 cz. nr 3