See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych, endoprotez, materiałów do zespoleń kostnych oraz pozostałych wyrobów ortopedycznych, w podziale na 21 zadań. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również, odpowiednio do wymagań określonych dla danego zadania: 1) nieodpłatne użyczenie lub udostępnienie Zamawiającemu kompletnego instrumentarium niezbędnego do implantacji oferowanych wyrobów; 2) dostarczanie implantów i instrumentarium w formie zestawów lotnych, każdorazowo na potrzeby planowanego zabiegu; 3) utworzenie i utrzymywanie składu konsygnacyjnego implantów, zwanego również depozytem, oraz jego uzupełnianie po wykonanym zabiegu, na podstawie protokołu zużycia; 4) zapewnienie kompatybilności oferowanych implantów z dostarczanym instrumentarium; 5) nieodpłatne szkolenie personelu medycznego Zamawiającego w zakresie prawidłowego stosowania oferowanych produktów oraz obsługi udostępnionego instrumentarium; 6) nieodpłatne udostępnienie programu do planowania zabiegów, w wersji stanowiskowej albo z dostępem online – jeżeli wymaganie takie zostało określone dla danego zadania; 7) inne świadczenia dodatkowe wskazane w formularzu asortymentowo-cenowym lub projektowanych postanowieniach umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagane parametry, ilości szacunkowe oraz wymagania związane z realizacją poszczególnych zadań określają: 1) formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 22/PN/2026/BK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 1, 2, 3, do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Interne Kennung: Zadanie nr 21