See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANSTELLEN ONTWERPTEAM VOOR DE VERBOUWING VAN EEN KANTOORGEBOUW TOT AFDELINGSGEBOUW TE GENK
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: AANSTELLEN ONTWERPTEAM VOOR DE VERBOUWING VAN EEN KANTOORGEBOUW TOT AFDELINGSGEBOUW TE GENK. De opdracht omvat minstens: 1. Volledige coördinatie 2. Architecturale ontwerpopdracht 3. Stabiliteit 4. Technieken 5. EPB-verslaggeving (incl. ventilatieverslaggeving) De geselecteerde kandidaat beschikt eveneens over de expertise akoestiek (en de taken die deze vervult dienen vervat zitten in de opdracht van de opdrachtnemer).
Interne Kennung: PPP0WJ-49/5015/2025/049
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1