2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Świętochłowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób - przewozu uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Świętochłowicach wraz z ich opieką w czasie transportu do placówek oświatowych znajdujących się na terenie Miasta Świętochłowice oraz placówek oświatowych i ośrodków rehabilitacyjno- edukacyjno- wychowawczych znajdujących się poza jego granicami w czasie trwania roku szkolnego 2025/2026, tj. przez 188 dni. Zamawiający przewiduje podział zamówienia na 2 części.
Vorherige Bekanntmachung: 379963-2025
Interne Kennung: MZO.271.05.2025.US
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transport dzieci i uczniów zaplanowany do placówek oświatowych na terenie Miasta Świętochłowice
Beschreibung: Transport 61 dzieci i uczniów (liczba dzieci i uczniów przewidywana przez Zamawiającego) zaplanowany do następujących placówek oświatowych na terenie Miasta Świętochłowic: – Przedszkole Miejskie Nr 9, ul. Sportowa 6, – Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Kolorado” ul. Górna 6, – Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Łagiewnicka 65 (samochód przystosowany do przewozu dzieci na wózku inwalidzkim). – Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Armii Krajowej 14, – Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Sudecka 5, – Zespól Edukacji Wspomagającej, ul. Wojska Polskiego 75, – I Liceum Ogólnokształcące, ul. Licealna 1. Miejscem dowozu może zostać inna szkoła lub placówka na terenie Miasta Świętochłowice.
Interne Kennung: Cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Transport dzieci i uczniów zaplanowany do placówek oświatowych poza teren Miasta Świętochłowic
Beschreibung: Transport 44 dzieci i uczniów (liczba dzieci i uczniów przewidywana przez Zamawiającego) zaplanowany do placówek oświatowych i ośrodków rehabilitacyjno-wychowawczych poza teren Miasta Świętochłowice: 1. Miasto Katowice – Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej, Al. Krzywoustego 11, – Zespół Szkolno- Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących, ul. M. Grażyńskiego 17. 2. Miasto Chorzów – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 33 im. Jana Brzechwy z Oddziałami Przyszpitalnymi, ul. Dyrekcyjna 3 – „Niebieski Zakątek”, ul. Opolska 21, – „Niebieski Zakątek”, ul. P. Skargi 34 M, – „Niebieski Zakątek”, ul. Wesoła 24, – Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy, ul. Czysta 7, – Specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej, ul. Hajducka 22, – Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. ks. Józefa Czempiela 52. 3. Miasto Dąbrowa Górnicza – Specjalistyczny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych, ul. Swobodna 59. 4. Miasto Zabrze – Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu, ul. Jerzego Wyciska 5. 5. Miasto Bytom – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Bytomiu, ul. Arki Bożka 21, – Branżowa Szkoła I Stopnia nr 8, ul. Antoniego Józefczaka 40, – Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy, ul. Stanisława Małachowskiego 36 (samochód przystosowany do przewozu dzieci na wózku inwalidzkim). 6. Miasto Ruda Śląska – Szkoła Podstawowa nr 13 im. Alfreda Szklarskiego w Rudzie Śląskiej, ul. Ks. J. Niedzieli 61, – Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna im. Św. Łukasza w Rudzie Śląskiej, ul. T. Sygietyńskiego 6 (samochód przystosowany do przewozu dzieci na wózku inwalidzkim).
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)