See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS, Static switch, zasilaczy AC i DC znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie oraz obiekcie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy PI. Powstańców Warszawy 7 w Warszawie, w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest - Usługa stałej opieki serwisowej, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS, Static switch, zasilaczy AC i DC znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie oraz obiekcie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy PI. Powstańców Warszawy 7 w Warszawie, w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń. Zamawiający w ramach niniejszego zamówienia dopuszcza możliwości składania ofert częściowych zgodnie z pkt 4.34 SWZ 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załączniki nr 2A – 2H do SWZ
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324200 Vorbeugende Wartung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS producenta „Eaton”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS producenta „Eaton”, znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń.
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026_cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń
Los: LOT-0002
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS, Static switch producenta ,,Schneider Electric’’
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej opieki serwisowej obejmującej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS, Static switch producenta ,,Schneider Electric’’ znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie oraz obiekcie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy Pl. Powstańców Warszawy 7 w Warszawie w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026_cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń producenta UPS „ABB PowerScale” i „General Electric”’
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń producenta UPS „ABB PowerScale” i „General Electric”, znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie oraz przy Placu Powstańców Warszawy 7 w Warszawie w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń.
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026_cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS producenta ,,Vertiv Poland Sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS producenta ,,Vertiv Poland Sp. z o.o.” znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń.
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026_cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń producenta UPS, zasilaczy buforowych „APS Energia S.A.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń producenta UPS, zasilaczy buforowych „APS Energia S.A.”, znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń.
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026_cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS producenta ,,STAR UPS’’ .”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń UPS producenta ,,STAR UPS’’ znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń.
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026_cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń Static switch producenta ,,SOCOMEC S.A.S ‘’
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywaniu przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń Static switch producenta ,,SOCOMEC S.A.S ‘’ znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 w Warszawie w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń.
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026_cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń producentów UPS, zasilaczy buforowych: „Elmech-ASE S.A.”, „Riello Power Solutions Sp. A”, „Delta Electronic”, „Centinel S.A.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej opieki serwisowej obejmującej zapewnienie gotowości do przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych,, wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń producentów UPS, zasilaczy buforowych: „Elmech-ASE S.A.”, „Riello Power Solutions Sp. A”, „Delta Electronic”, „Centinel S.A.”, znajdujących się w obiektach Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J. P. Woronicza 17 , Pl. Powstańców Warszawy 7 w Warszawie w okresie 24 miesięcy. Z opcją: usuwanie awarii i usterek, wymianę części oraz naprawy konieczne w tym wynikające z przeglądów Urządzeń.
Interne Kennung: ZP/TINT/47/2026_cz. 8