2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego w ramach realizacji inwestycji pn. ”Budowa terminala intermodalnego Tk-2 wraz z zakupem urządzeń przeładunkowych na terenie TPSM
Beschreibung: wsparcie i doradztwo w zakresie realizowanych robót budowlanych oraz przygotowanie dokumentacji do postępowania/ postępowań na wybór Generalnego Wykonawcy/Wykonawców robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj
Interne Kennung: 1_2025_EU_FENIKS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück