558372-2026 - Wettbewerb
Belgien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – AWV/OND/2026/1_Leveren, installeren en exploiteren van een strooimanagementsysteem voor gladheidsbestrijding
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAWV/OND/2026/1_Leveren, installeren en exploiteren van een strooimanagementsysteem voor gladheidsbestrijding
BeschreibungHet doel van de opdracht is het leveren, installeren en exploiteren van een applicatie (strooimanagementsysteem) dewelke de mogelijkheid biedt om het uitvoerende proces van de gladheidsbestrijding van het Agentschap Wegen en Verkeer te faciliteren en in beeld te brengen. De real-time data/informatie dewelke afkomstig is van het gladheidbestrijdingsmaterieel dient hierbij als basis en het strooimanagementsysteem moet deze informatie leesbaar weergeven waardoor AWV duidelijk inzicht krijgt in de strooiacties (zowel live als achteraf).
Interne KennungAWV/OND/2026/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 34144420 Salzstreufahrzeuge, 44113910 Material für den Straßenwinterdienst, 43313100 Schneepflüge
5. Los
LosLOT-0001
TitelAWV/OND/2026/1 - Leveren, installeren en exploiteren van een strooimanagementsysteem voor gladheidsbestrijding
Interne Kennung1