2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka FT-IR spektrometru s příslušenstvím pro nanoelektromechanickou infračervenou analýzu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka FT-IR spektrometru s příslušenstvím pro nanoelektromechanickou infračervenou analýzu pro Přírodovědeckou fakultu Ostravské univerzity dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: 50/90162/VZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001