2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana a prezentace sbírkových fondů Husitského muzea v Táboře – Osvětlení expozic
Beschreibung: Předmětem zakázky je kompletní rekonstrukce osvětlovací soustavy expozic v objektech Rožmberského a Smrčkova domu, která zahrnuje demontáž stávajícího osvětlení a následnou dodávku, montáž a seřízení nových prvků expozičního a nouzového LED osvětlení včetně napájecích lišt a prvků systému řízení. Součástí plnění je doprava na místo určení, uvedení do provozu, nastavení svítidel a optik pro potřeby první instalované expozice a zaškolení obsluhy. Podrobnější informace o technických, obchodních a smluvních podmínkách jsou uvedeny v zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ Osvětlení expozic
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001