See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w WSSD w Olsztynie – postępowanie dogrywkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego. Szczegóły zawiera zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZPZ-332-64PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w WSSD w Olsztynie – postępowanie dogrywkowe.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego. Zadanie nr 1 – WAGA NIEMOWLĘCA – 3 szt.
Interne Kennung: DZPZ-332-64PNU-2026 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w WSSD w Olsztynie – postępowanie dogrywkowe.
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego. Zadanie nr 2 – WAGA LEKARSKA – 6 szt.
Interne Kennung: DZPZ-332-64PNU-2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w WSSD w Olsztynie – postępowanie dogrywkowe.
Beschreibung: 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego. Zadanie nr 3 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET I – 1 kpl.
Interne Kennung: DZPZ-332-64PNU-2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w WSSD w Olsztynie – postępowanie dogrywkowe.
Beschreibung: 4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego. Zadanie nr 4 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET III– 1 kpl
Interne Kennung: DZPZ-332-64PNU-2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w WSSD w Olsztynie – postępowanie dogrywkowe.
Beschreibung: 5. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego. Zadanie nr 5 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET IV – 1 kpl.
Interne Kennung: DZPZ-332-64PNU-2026 - zadanie nr 5