2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysowie” 2. Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Interne Kennung: IZPP.271.1.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.