558452-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 – ZMIELONE ODPADY WIELKOGABARYTOWE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUGI SUKCESYWNEGO ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 – ZMIELONE ODPADY WIELKOGABARYTOWE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11– zmielone odpady wielkogabarytowe, wytwarzanych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie k/ Sulęcina. 2. Szacunkowa ilość odpadów do przetransportowania wynosi 2000 Mg (przez okres 5 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy).
Interne KennungCZG-12/ODPADY/2026/03
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001