2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pasków do mierzenia poziomu glukozy wraz z dzierżawą glukometrów z oprogramowaniem nadzorującym pracę glukometrów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa pasków do mierzenia poziomu glukozy we krwi wraz z dzierżawą glukometrów z oprogramowaniem nadzorującym pracę glukometrów . 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) oraz Załącznik nr 3 do SWZ. Projektowane postanowienia. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie w ilościach, asortymencie i do Zamawiających wskazanych w załączniku nr 4do SWZ.SOPZ.
Interne Kennung: 6/ZP/SZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen, 33124131 Reagenzstreifen, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pasków do mierzenia poziomu glukozy wraz z dzierżawą glukometrów z oprogramowaniem nadzorującym pracę glukometrów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa pasków do mierzenia poziomu glukozy we krwi wraz z dzierżawą glukometrów z oprogramowaniem nadzorującym pracę glukometrów. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) oraz Załącznik nr 3 do SWZ. Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 31 ust. 2 i art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1.2. Zakres opcji wskazano w Załączniku nr 4.SOPZ. Załącznik nr 4.1. Formularz cenowy dla pasków, kontroli, elementów zużywalnych, zamówienie w ramach opcji. 1.3. Zamawiający może skorzystać z opcji w terminie 48 miesięcy od daty podpisania umowy. 1.4. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym. 1.5. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z opcji nie skorzysta. Wykonawca nie jest obowiązany do realizacji zakresu opcjonalnego w zakresie, w jakim zastrzeżone prawo opcji nie zostało uruchomione przez Zamawiającego zgodnie z zapisami niniejszej umowy, jak również Wykonawca nie może domagać się jego realizacji.