558469-2026 - Ergebnis
Slowakei – Straßenbahnpersonenwagen – Nákup obojsmerných električiek s dĺžkou do 32,5m - opakované verejné obstarávanie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup obojsmerných električiek s dĺžkou do 32,5m - opakované verejné obstarávanie
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je rámcová dohoda na dodanie tovaru. Predmetom zákazky je, na základe objednávok obstarávateľskej organizácie, vyrobenie, dodanie a schválenie na prevádzku 20 ks nových nízkopodlažných obojsmerných električiek, s dĺžkou do 32,5 m, pre rozchod 1000 mm s kapacitou aspoň 230 cestujúcich pri 5 os./m2 s podielom nízkej podlahy aspoň 85 %, vrátane riadiacich, kamerových, informačných a tarifných systémov.
Interne Kennung: 10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622100 Straßenbahnpersonenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 20
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Plnenie Dodávateľa podľa tohto článku bod 2.1 Zmluvy bude zabezpečené na základe jednej alebo viacerých Objednávok, ktoré je Objednávateľ oprávnený, nie však povinný, zadať v lehote do 48 (štyridsaťosem) mesiacov odo dňa účinnosti Zmluvy, a to podľa potreby a možností Objednávateľa. Zmluvné strany sa dohodli, že predmetom 1. (prvej) Objednávky, ak bude zadaná, bude požiadavka Objednávateľa na dodanie minimálne 10 (desať) kusov Električiek.