See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług nadzoru autorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” (etap 4)
Beschreibung: Celem realizacji zadania będzie świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad realizacją zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” (etap 4) w zakresie: Część 1 „Budowa odcinka drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ulicy Częstochowskiej” Część 2 „Rozbudowa ul. Teligi w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego, oświetlenia i odwodnienia” Część 3 „Budowa odcinka drogi dla pieszych i rowerów wraz z przebudową przystanku autobusowego przy pływalni Akwarium przy ulicy Ozimskiej” Pełnienie nadzoru autorskiego będzie polegać w szczególności na: a) weryfikacji zgodności realizowanych robót budowlanych z dokumentacją projektową b) wyjaśnianiu treści dokumentacji; c) wprowadzaniu w razie konieczności rozwiązań zamiennych do dokumentacji na wniosek kierownika budowy lub inspektora nadzoru; d) rozwiązywaniu kolizji projektowych powstałych podczas realizacji robót budowlanych z dokumentacją projektową; e) opracowywaniu i uzgadnianiu możliwości oraz sposobu wykonywania robót zamiennych i dodatkowych w stosunku do rozwiązań określonych w projekcie budowlanym; f) aktualizacji projektów stałej organizacji ruchu; g) opracowywaniu i przedkładaniu do akceptacji Zamawiającemu Kart pobytu nadzoru autorskiego. Dokumentacja projektowa dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: Część 1 - https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/Dokumentacja_projektowa_ul_Czestochowska.zip Część 2 -https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/Dokumentacja_projektowa_ul_TELIGI.zip Część 3 -https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/Dokumentacja_projektowa_ul_Ozimska.zip
Interne Kennung: NP.260.26.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Część 1„Budowa odcinka drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ulicy Częstochowskiej”
Beschreibung: Celem realizacji zadania będzie świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad realizacją zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” (etap 4) w zakresie: Część 1 „Budowa odcinka drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ulicy Częstochowskiej” - przewidywana ilość pobytów na budowie – 10 pobytów oraz wykonywanie, na zlecenie Zamawiającego, zamiennych prac projektowych, których przedmiotem są istotne zmiany w stosunku do rozwiązań przewidzianych w dokumentacji pierwotnej lub dodatkowych prac projektowych – przewidywana ilość jednostek nakładów projektowych – 295 j.n.p. Zakres sprawowania nadzoru autorskiego określają przepisy ustawy prawo budowlane, umowa oraz dokumentacja projektowa pn. „Nowe drogi / ścieżki rowerowe w Opolu w zakresie opracowania dokumentacji projektowej drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Częstochowskiej” opracowana przez Pracownię Projektową SEWI Sebastian Raudzis Sebastian Wilisowski Sp. jawna, ul. Oleska 117, 45-231 Opole, która dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/Dokumentacja_projektowa_ul_Czestochowska.zip
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0001
Titel: Część 2 „Rozbudowa ul. Teligi w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego, oświetlenia i odwodnienia”
Beschreibung: Celem realizacji zadania będzie świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad realizacją zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” (etap 4) w zakresie: Część 2 „Rozbudowa ul. Teligi w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego, oświetlenia i odwodnienia” - przewidywana ilość pobytów na budowie – 12 pobytów oraz wykonywanie, na zlecenie Zamawiającego, zamiennych prac projektowych, których przedmiotem są istotne zmiany w stosunku do rozwiązań przewidzianych w dokumentacji pierwotnej lub dodatkowych prac projektowych – przewidywana ilość jednostek nakładów projektowych – 363 j.n.p. Zakres sprawowania nadzoru autorskiego określają przepisy ustawy prawo budowlane, umowa oraz dokumentacja projektowa pn. „Dokumentacja przyszłościowa. Rozbudowa ul. Teligi w zakresie budowy ciągu pieszo – rowerowego, oświetlenia i odwodnienia – opracowanie dokumentacji”, opracowana przez Pracownię Projektową MOSTOPOL Sp. z o.o., ul. Jagiełły 39, 45-920 Opole, która dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/Dokumentacja_projektowa_ul_TELIGI.zip
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0002
Titel: Część 3 „Budowa odcinka drogi dla pieszych i rowerów wraz z przebudową przystanku autobusowego przy pływalni Akwarium przy ulicy Ozimskiej”
Beschreibung: Celem realizacji zadania będzie świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad realizacją zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” (etap 4) w zakresie: Część 3 „Budowa odcinka drogi dla pieszych i rowerów wraz z przebudową przystanku autobusowego przy pływalni Akwarium przy ulicy Ozimskiej” - przewidywana ilość pobytów na budowie – 8 pobytów oraz wykonywanie, na zlecenie Zamawiającego, zamiennych prac projektowych, których przedmiotem są istotne zmiany w stosunku do rozwiązań przewidzianych w dokumentacji pierwotnej lub dodatkowych prac projektowych – przewidywana ilość jednostek nakładów projektowych – 136 j.n.p. Zakres sprawowania nadzoru autorskiego określają przepisy ustawy prawo budowlane, umowa oraz dokumentacja projektowa pn. „Dokumentacja przyszłościowa. Rozbudowa skrzyżowania ulic Ozimskiej i Katowickiej w Opolu”, opracowana przez Pracownię projektową SEWI Sebastian Raudzis Sebastian Wilisowski Sp. jawna, ul. Oleska 117, 45-231 Opole, która dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/Dokumentacja_projektowa_ul_Ozimska.zip
Interne Kennung: Część III