55848-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste – Kompleksowa organizacja dwóch dwudniowych warsztatów wyjazdowych dla przedstawicieli i przedstawicielek Lidera projektu i Partnerów w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja dwóch dwudniowych warsztatów wyjazdowych dla przedstawicieli i przedstawicielek Lidera projektu i Partnerów w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa organizacja dwóch dwudniowych warsztatów wyjazdowych dla przedstawicieli i przedstawicielek Lidera projektu i Partnerów w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji zamówienia w sposób zapewniający dostępność wszystkim uczestnikom warsztatów, w tym osobom z niepełnosprawnościami: - w ramach usługi cateringowej: W pojedynczych przypadkach Wykonawca zapewnieni posiłki wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bezlaktozowe (lub inne dla osób ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi) - po wcześniejszym zgłoszeniu przez Zamawiającego najpóźniej na 3 dni robocze przed rozpoczęciem danego warsztatu. - w ramach usługi hotelarskiej: hotel musi spełniać co najmniej wymagania w zakresie dostosowania obiektów do potrzeb osób z niepełnosprawnością, określone w Załączniku nr 8 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (tekst jednolity: Dz. U. 2017 r. poz. 2166). 3. Wykonawca zobowiązuje się do zachowania zasad dostępności zgodnie ze Standardami dostępności dla polityki spójności 2021-2027 (załącznik nr 2 do Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027), dostępnych pod linkiem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/dokumenty/wytyczne-dotyczace-realizacji-zasad-rownosciowych-w-ramach-funduszy-unijnych-na-lata-2021-2027-1/ 4. Projektowane postanowienia umowy (w skrócie: PPU) w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ. 5. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 6. Zamówienie jest współfinansowane w 85% przez Unię Europejską - ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS+) w ramach Priorytetu FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla Edukacji, Działanie FESL.06.04-Strategiczne projekty dla obszaru edukacji.
Interne KennungBZ-ZP.272.8.31.2025.AW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia (w skrócie: SWZ) formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie wymagane dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Wraz z ofertą należy złożyć: a) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spenianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 2.1.6 niniejszego ogłoszenia; b) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp; c) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; d) pełnomocnictwa - jeśli dotyczy; e) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp f) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp; 7. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale IX SWZ. 8. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_powyzej_kwot_unijnych/?p=2026%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 80500000 Ausbildung, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa organizacja dwóch dwudniowych warsztatów wyjazdowych dla przedstawicieli i przedstawicielek Lidera projektu i Partnerów w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 5. Zamówienie jest współfinansowane w 85% przez Unię Europejską - ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS+) w ramach Priorytetu FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla Edukacji, Działanie FESL.06.04-Strategiczne projekty dla obszaru edukacji.