2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH ORAZ CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Beschreibung: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH ORAZ CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Vorherige Bekanntmachung: 146560-2026
Interne Kennung: 136/DZZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30192320 Druckerbänder, 30125120 Toner für Fotokopierer, 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 22600000 Tinte, 30192113 Tonerkassetten, 30192112 Farbquellen für Druckgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30192320 Druckerbänder, 30192320 Druckerbänder, 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30192112 Farbquellen für Druckgeräte, 22600000 Tinte, 30192113 Tonerkassetten