2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerper voor een groepsopvang in Sint-Andries-Brugge
Beschreibung: Overheidsopdracht voor diensten
Interne Kennung: Dossier nieuwbouw (selectiedraad) - KDV Hermelijn (vzw Paideia)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dossier nieuwbouw (selectiedraad) - KDV Hermelijn (vzw Paideia) - 1
Beschreibung: Aanstellen van een ontwerper voor een groepsopvang in Sint-Andries-Brugge
Interne Kennung: 1