2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba nového pavilonu MŠ Obříství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na novostavbu pavilonu MŠ Obříství“, v rozsahu dle projektové dokumentace a smlouvy o dílo. Navržená novostavba modulárního objektu oddělení mateřské školy obdélníkového půdorysu je situována na rovinatém pozemku, a to na parcelních číslech 69/1 a 69/2. Pozemky s plnou občanskou vybaveností jsou ve vlastnictví investora. Součástí jsou stávající objekty MŠ, sportovní hřiště a Základní škola. Příjezd k areálu bude možný z ulice Školní. Navrhovaný objekt se nenachází v záplavovém území, poddolovanému území apod. Jde o novou stavbu na volném pozemku, ke kterému je zavedena veřejná komunikace a budou zavedeny i veřejné inženýrské sítě. Účel užívání stavby- předškolní zařízení pro 25 dětí ve věku 3-6 let. Navrhované parametry stavby: Zastavěná plocha z objektu 235 m2-styk s terénem, Obestavěný prostor 634 m3, Podlahová plocha 1.NP 201 m2. Navržená novostavba modulárního objektu dalšího oddělení mateřské školy je obdélníkového půdorysného tvaru, jednopodlažní, bez půdní vestavby, nepodsklepená, zastřešená plochou jednoplášťovou střechou. Novostavba modulárního objektu je obdélníkového půdorysného tvaru, o vnějších rozměrech: 25,49 x 9,20 m. Z konstrukčního hlediska je novostavba řešena jako modulární objekt, sestávající z celkem 7 kontejnerů s vlastním nosným systémem (velikost kontejneru 9,0 x 3,6 m). Jde o nevýrobní objekt. Objekt má být určen pro děti předškolního věku od 3-6 let s kapacitou pro 25 dětí. Provoz je důsledně dělen a funkčně propojován dle předpisů zejména vyhlášky o hygienických požadavcích na prostory a provoz zařízení a provozoven pro výchovu a vzdělávání dětí a mladistvých. Rozměry a plochy hlavních funkčních prostor odpovídají také požadavku této vyhlášky. V prostorách budou krom prostor určených přímo dětem, k dispozici prostory pro úklid, hygienické zařízení a provoz objektu. Popis navržených opatření- zejména přístup ke stavbě, prostory stavby a systémy určené pro užívání veřejností- případné parkování pro imobilní osobu bude zajištěno u nových parkovacích míst při ulici Školní. Od jednoho parkovacího stání 3,5 x 5 m, které bude řádně označeno vodorovnou i svislou dopravní značkou, povede zpevněná plocha až k vstupu do objektu. V rámci venkovního chodníku k hlavnímu vstupu budou provedeny vodící linie výšky minimálně 60 mm dle přílohy 1 bod 1.2.1.1. vyhl. 398/2009 Sb. Nový modulární objekt bude napojen novými přípojkami vodovodu, splaškové tlakové kanalizace a nízkého napětí. Přístup k objektu bude z ulice Školní stávajícími otevíravými asymetrickými dvoukřídlovými vraty v oplocení.
Interne Kennung: ZAK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001