2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i dokonywanie drobnych prac naprawczych w budynkach komunalnych, będących w zasobie mieszkaniowym Dzielnicy Bemowo
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Konserwację i bieżącą kontrolę stanu wyposażenia budynków, takich jak stolarka otworowa, okładziny klatek schodowych, podestów i innych wewnętrznych ciągów pieszych. 2) Konserwację i bieżącą kontrolę stanu technicznego ciągów pieszych. 3) Sprawdzanie i naprawę ścian i tynków wnęk przyklatkowych, klatek schodowych, piwnic i elewacji raz na kwartał lub w przypadku otrzymania zgłoszenia od Zamawiającego. 4) Konserwację, sprawdzenie i naprawę instalacji domofonowych w przypadku otrzymania zgłoszenia od Zamawiającego/najemcy. 5) Sprawdzenie i naprawę opraw świetlnych w budynkach oraz na zewnątrz m. in. poprzez wymianę wsporników, obudów, kloszy, osłon lub elementów wewnętrznych opraw jak stateczniki, startery, oprawki, itp., lub wymiana całych opraw do 5 szt. 6) Konserwację, sprawdzenie i naprawę samozamykaczy, zamków elektromagnetycznych, okuć budowlanych, zamków i klamek, co najmniej raz w ciągu miesiąca. 7) Konserwację instalacji elektrycznej w częściach wspólnych poza osprzętem i usuwanie wszelkich usterek, raz na kwartał lub w przypadku otrzymania zgłoszenia od Zamawiającego. 8) Usuwanie na bieżąco stwierdzonych uszkodzeń i nieprawidłowości w instalacji elektrycznej. 9) Sprawdzenie stanu gniazd i wkładek bezpiecznikowych i naprawę lub wymianę uszkodzonego osprzętu (gniazda, wyłączniki, dzwonki, itp.). 10) Konserwację instalacji odgromowej polegającą na przeglądzie złączy, zacisków, uchwytów, wsporników, naciągów, mocowanie do konstrukcji budynku elementów instalacji odgromowej z połączeniem stwierdzonych przerw w instalacji. 11) Uzupełnienie brakujących kloszy, osłon, dekli, zamknięć, zabezpieczeń wszelkich urządzeń elektrycznych. 12) Regulację wyłączników czasowych i zmierzchowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług, tj. wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia - pkt I od 1 do 68, w pkt II, w pkt III od 1 do 23 oraz w pkt IV w zakresie bieżącej konserwacji budynków w mieszkaniowym zasobie m.st. Warszawy, do kwoty 367 200,00 zł brutto, w przypadku posiadania środków finansowych. Zamówienie będzie realizowane na zasadach i warunkach umowy podstawowej. Zamawiający zbada obligatoryjne podstawy wykluczenia z art. 108 ust. 1 Pzp. 4. Zgodnie z art. 131 ust. 2 ustawy Zamawiający wymaga aby Wykonawca, który złoży ofertę obowiązkowo odbył wizję lokalną w terenie. Wizja odbędzie się w dniu 20.08.2026 r. o godzinie 14:00 przy ul. Radiowej 27 (miejsce rozpoczęcia wizji lokalnej), następnie ul. Radiowa 26, Grotowska 1, Dostępna 38, 38A, 42, 44, ul. Pełczyńskiego 24-24C i 30. Brak odbycia ww. wizji zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy. Osoby do kontaktu w zakresie wizji lokalnej: Karolina Jedziniak tel. 224437570; Katarzyna Wochowska tel. 224437609. 5.
Interne Kennung: UD-I-WZP.271.39.2026.AKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 50514100 Reparatur und Wartung von Tanks, 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Konserwację i bieżącą kontrolę stanu wyposażenia budynków, takich jak stolarka otworowa, okładziny klatek schodowych, podestów i innych wewnętrznych ciągów pieszych. 2) Konserwację i bieżącą kontrolę stanu technicznego ciągów pieszych. 3) Sprawdzanie i naprawę ścian i tynków wnęk przyklatkowych, klatek schodowych, piwnic i elewacji raz na kwartał lub w przypadku otrzymania zgłoszenia od Zamawiającego. 4) Konserwację, sprawdzenie i naprawę instalacji domofonowych w przypadku otrzymania zgłoszenia od Zamawiającego/najemcy. 5) Sprawdzenie i naprawę opraw świetlnych w budynkach oraz na zewnątrz m. in. poprzez wymianę wsporników, obudów, kloszy, osłon lub elementów wewnętrznych opraw jak stateczniki, startery, oprawki, itp., lub wymiana całych opraw do 5 szt. 6) Konserwację, sprawdzenie i naprawę samozamykaczy, zamków elektromagnetycznych, okuć budowlanych, zamków i klamek, co najmniej raz w ciągu miesiąca. 7) Konserwację instalacji elektrycznej w częściach wspólnych poza osprzętem i usuwanie wszelkich usterek, raz na kwartał lub w przypadku otrzymania zgłoszenia od Zamawiającego. 8) Usuwanie na bieżąco stwierdzonych uszkodzeń i nieprawidłowości w instalacji elektrycznej. 9) Sprawdzenie stanu gniazd i wkładek bezpiecznikowych i naprawę lub wymianę uszkodzonego osprzętu (gniazda, wyłączniki, dzwonki, itp.). 10) Konserwację instalacji odgromowej polegającą na przeglądzie złączy, zacisków, uchwytów, wsporników, naciągów, mocowanie do konstrukcji budynku elementów instalacji odgromowej z połączeniem stwierdzonych przerw w instalacji. 11) Uzupełnienie brakujących kloszy, osłon, dekli, zamknięć, zabezpieczeń wszelkich urządzeń elektrycznych. 12) Regulację wyłączników czasowych i zmierzchowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług, tj. wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia - pkt I od 1 do 68, w pkt II, w pkt III od 1 do 23 oraz w pkt IV w zakresie bieżącej konserwacji budynków w mieszkaniowym zasobie m.st. Warszawy, do kwoty 367 200,00 zł brutto, w przypadku posiadania środków finansowych. Zamówienie będzie realizowane na zasadach i warunkach umowy podstawowej. Zamawiający zbada obligatoryjne podstawy wykluczenia z art. 108 ust. 1 Pzp. 4. Zgodnie z art. 131 ust. 2 ustawy Zamawiający wymaga aby Wykonawca, który złoży ofertę obowiązkowo odbył wizję lokalną w terenie. Wizja odbędzie się w dniu 20.08.2026 r. o godzinie 14:00 przy ul. Radiowej 27 (miejsce rozpoczęcia wizji lokalnej), następnie ul. Radiowa 26, Grotowska 1, Dostępna 38, 38A, 42, 44, ul. Pełczyńskiego 24-24C i 30. Brak odbycia ww. wizji zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy. Osoby do kontaktu w zakresie wizji lokalnej: Karolina Jedziniak tel. 224437570; Katarzyna Wochowska tel. 224437609.