2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa bankowa budżetu miasta Łodzi i jego jednostek organizacyjnych oraz zaciągnięcie przez miasto Łódź kredytu w rachunku bieżącym na pokrycie występującego w ciągu roku przejściowego deficytu w okresie od 1 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2031 roku
Beschreibung: [numeracja zgodna z SWZ] 4.1 Przedmiotem niniejszego postępowania jest: Obsługa bankowa budżetu miasta Łodzi i jego jednostek organizacyjnych oraz zaciągnięcie przez miasto Łódź kredytu w rachunku bieżącym na pokrycie występującego w ciągu roku przejściowego deficytu w okresie od 1 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2031 roku. 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w nw. dokumentach: - Wykaz jednostek organizacyjnych Miasta Łodzi, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ, - Informacje ogólne i dane bazowe, stanowiące Załącznik nr 1b do SWZ, - Wymagania informatyczne, poziom bezpieczeństwa, potrzeby szkoleniowe, stanowiące Załącznik nr 1c do SIWZ, - Systemy FK, stanowiące Załącznik nr 1d do SIWZ, - Istotne postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy zawartej z Wykonawcą, stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ. 9. WYKAZ PODMIOTOWYCH I PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9.1 Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie Wykonawca składa wraz z ofertą: 9.2 WYKONAWCA WRAZ Z OFERTĄ ZOBOWIĄZANY JEST ZŁOŻYĆ, w celu wstępnego potwierdzenia, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu: 9.2.1 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego swoje zasoby na potrzeby zamówienia Wykonawcy składającego ofertę, – (jeśli dotyczy) projekt zobowiązania stanowi Załącznik nr 7 do SWZ lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. W celu oceny czy Wykonawca będzie dysponował niezbędnymi zasobami w stopniu umożliwiającym należyte wykonanie zamówienia publicznego oraz oceny czy stosunek łączący Wykonawcę z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do ich zasobów, ww. dokument winien określać w szczególności: 9.2.3 Oświadczenie o podziale obowiązków w trakcie realizacji zamówienia – projekt oświadczenia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ 9.2.4 Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 10a do SWZ. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie niniejsze oświadczenie składa każdy z tych Wykonawców (dotyczy również wspólników spółki cywilnej). 9.2.5 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 5 ustawy Pzp, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 10b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 653986-2025
Interne Kennung: DOM-WZP-III.271.77.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa bankowa budżetu miasta Łodzi i jego jednostek organizacyjnych oraz zaciągnięcie przez miasto Łódź kredytu w rachunku bieżącym na pokrycie występującego w ciągu roku przejściowego deficytu w okresie od 1 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2031 roku.
Beschreibung: [numeracja zgodna z SWZ] 4.1 Przedmiotem niniejszego postępowania jest: Obsługa bankowa budżetu miasta Łodzi i jego jednostek organizacyjnych oraz zaciągnięcie przez miasto Łódź kredytu w rachunku bieżącym na pokrycie występującego w ciągu roku przejściowego deficytu w okresie od 1 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2031 roku. 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w nw. dokumentach: - Wykaz jednostek organizacyjnych Miasta Łodzi, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ, - Informacje ogólne i dane bazowe, stanowiące Załącznik nr 1b do SWZ, - Wymagania informatyczne, poziom bezpieczeństwa, potrzeby szkoleniowe, stanowiące Załącznik nr 1c do SIWZ, - Systemy FK, stanowiące Załącznik nr 1d do SIWZ, - Istotne postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy zawartej z Wykonawcą, stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Numeracja zgodna z SWZ: 40.2 Zamawiający przewiduje: - możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy PZP przewiduje, skorzystanie z prawa opcji polegającej na możliwości zamówienia do 15 miniopłatomatów w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nastąpi na zasadach określonych w części V pkt 10 Opisu przedmiotu zamówienia. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji ujętego w części V pkt 10 Opisu przedmiotu zamówienia nie wpłynie na wysokość miesięcznej opłaty ryczałtowej, a tym samym na cenę ofertową za wykonanie przedmiotu zamówienia w całym okresie świadczenia usługi. W przypadku niezrealizowania przez Wykonawcę prawa opcji, Wykonawca zapłaci Zamawiającemu karę w wysokości 5 000 zł. za każdy dzień opóźnienia od każdego niezrealizowanego Wniosku złożonego przez Zamawiającego w sprawie skorzystania z prawa opcji. 40.3 Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 40.4 Zakres i warunki zmian zawartej umowy - kwestie odnoszące się do umowy są uregulowane w Istotnych postanowieniach umowy - Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający przewiduje, m.in. możliwość zmiany umowy, bez przeprowadzania nowego postępowania, na podstawie art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP, poprzez wznowienie zamówienia polegające na powtórzeniu części usług w okresie od 1 stycznia 2032 r. do 30 czerwca 2032 r. przy ograniczeniu zakresu usług, na zasadach określonych w części V pkt 7 Opisu przedmiotu zamówienia. Obecnie obowiązująca umowa skończy się 31 grudnia 2025 roku, z możliwością przedłużenia o 6 miesięcy, przy ograniczonym zakresie usług. Wynagrodzenie miesięczne z tytułu wykonywanych usług w okresie od 1 styczeń 2032 r. do 30 czerwiec 2032 r. ze względu na ich ograniczony zakres będzie stanowiło maksymalnie 17 % miesięcznego wynagrodzenia wymienionego w Formularzu ofertowym dla okresu od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2031 r. i nie wlicza się do obliczenia ceny oraz do kryteriów oceny ofert.