558523-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Umowa na świadczenie usług wsparcia serwisowego dla urządzeń Palo Alto
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUmowa na świadczenie usług wsparcia serwisowego dla urządzeń Palo Alto
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia serwisowego dla urządzeń Palo Alto 2) Opis potrzeb zamawiającego i cechy charakterystyczne przedmiotu zamówienia oraz minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia/realizacji zamówienia, niepodlegające negocjacjom, które muszą spełnić wszystkie oferty określono w Części II OPIW, z tym że na etapie ogłoszenia zamówienia zostanie udostępniony skrócony opis potrzeb i wymagań zamówienia – stosownie do postanowień art. 18 ustawy Pzp. Wykonawcy zobowiązani są do złożenia oświadczeń o zachowanie poufności wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w postępowaniu (wzory w Części III OPIW). Działając na podstawie art. 381 ust. 9 oraz 133 ust. 3 ustawy, Zamawiający ustanawia wymagania dotyczące zachowania poufnego charakteru informacji przekazanych Wykonawcom w toku postępowania. Poufny charakter mają następujące części OPIW: Część II OPIW – Opis przedmiotu zamówienia oraz Część IV OPIW - Projektowane postanowienia umowy. Wykonawcy zaproszeni do udziału w kolejnym etapie postępowania, tj. wraz z zaproszeniem do negocjacji otrzymają pełny opis przedmiotu zamówienia (Część II OPIW) oraz Projektowane postanowienia umowy (Część IV OPIW). 3) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 6) Zamawiający podkreśla, że niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie sektorowych negocjacji z ogłoszeniem. Oznacza to, że po złożeniu wniosków, z zakwalifikowanymi do II etapu postępowania Wykonawcami, negocjowane będą warunki realizacji przedmiotu zamówienia (nie mogą one prowadzić do zmiany przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności danych wskazanych w ogłoszeniu o wszczęciu postępowania).
Interne Kennung2026/WNP-0258-DU-MJS
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia serwisowego dla urządzeń Palo Alto. 2) Opis potrzeb zamawiającego i cechy charakterystyczne przedmiotu zamówienia oraz minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia/realizacji zamówienia, niepodlegające negocjacjom, które muszą spełnić wszystkie oferty określono w Części II OPIW, z tym że na etapie ogłoszenia zamówienia zostanie udostępniony skrócony opis potrzeb i wymagań zamówienia – stosownie do postanowień art. 18 ustawy Pzp. Wykonawcy zobowiązani są do złożenia oświadczeń o zachowanie poufności wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w postępowaniu (wzory w Części III OPIW). Działając na podstawie art. 381 ust. 9 oraz 133 ust. 3 ustawy, Zamawiający ustanawia wymagania dotyczące zachowania poufnego charakteru informacji przekazanych Wykonawcom w toku postępowania. Poufny charakter mają następujące części OPIW: Część II OPIW – Opis przedmiotu zamówienia oraz Część IV OPIW Projektowane postanowienia umowy. Wykonawcy zaproszeni do udziału w kolejnym etapie postępowania, tj. wraz z zaproszeniem do negocjacji otrzymają pełny opis przedmiotu zamówienia (Część II OPIW) oraz Projektowane postanowienia umowy (Część IV OPIW). 3) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 6) Zamawiający podkreśla, że niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie sektorowych negocjacji z ogłoszeniem. Oznacza to, że po złożeniu wniosków, z zakwalifikowanymi do II etapu postępowania Wykonawcami, negocjowane będą warunki realizacji przedmiotu zamówienia (nie mogą one prowadzić do zmiany przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności danych wskazanych w ogłoszeniu o wszczęciu postępowania).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje zastosowanie prawa opcji.