See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Całodobowe pogotowie awaryjne wraz z wykonywaniem robót remontowych polegających na bieżącym usuwaniu awarii, zabezpieczenie miejsca awarii oraz ich skutków w nieruchomościach będących własnością SRK S.A. położonych na terenie miast: Część I, Część II, Część III
Beschreibung: „Całodobowe pogotowie awaryjne wraz z wykonywaniem robót remontowych polegających na bieżącym usuwaniu awarii, zabezpieczenie miejsca awarii oraz ich skutków w nieruchomościach będących własnością SRK S.A. położonych na terenie miast:
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Bytom, Radzionków, Ruda Śląska, Zabrze, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Gliwice, Katowice, Lędziny, Radlin, Siemianowice Śląskie, Tenczynek, Trzebinia
Beschreibung: Całodobowe pogotowie awaryjne wraz z wykonywaniem robót remontowych polegających na bieżącym usuwaniu awarii, zabezpieczenie miejsca awarii oraz ich skutków w nieruchomościach będących własnością SRK S.A. położonych na terenie miast
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 50880000 Reparatur und Wartung von Hotel- und Gaststätteneinrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Wojkowice
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Wałbrzych, Boguszów – Gorce”
Interne Kennung: Część III