See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering cultuurtechnische machines en gereedschappen
Beschreibung: Levering van cultuurtechnische machines en gereedschappen. Wij delen deze opdracht op in zeven (7) percelen: Perceel 1: (Motor) handgereedschap en machines Perceel 2: (Zelfrijdende) tuin- en parkmachines Perceel 3: Interne transportmiddelen Perceel 4: (Compacte) graafmachines, wielladers Perceel 5: Hogedrukreinigers, watermachines Perceel 6: Werktuigdragers, onkruidborstelmachines en het leveren van losse borstels Perceel 7: Alkylaatbenzine, hoogwaardige, schonere brandstof, voor gebruik in 2- en 4 takt benzinemotoren Totale maximale contract waarde is 31.180.000 euro. Per perceel; Perceel 1: € 1.320.000,- Perceel 2: € 13.460.000,- Perceel 3: € 1.980.000,- Perceel 4: € 3.390.000,- Perceel 5: € 2.080.000,- Perceel 6: € 7.800.000,- Perceel 7: € 1.150.000,-
Interne Kennung: 16-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: (Motor) handgereedschap en machines
Beschreibung: Bestaande uit o.a. bosmaaiers, bladblazers, kettingzagen, heggenscharen, snoeischaren, doorslijpmachines, tuinfrezen, handmaaimachines, hoogsnoeiers, kantensnijders, palenboren, 2-wielige tractoren, waterpompen, aggregaten
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe, 16311000 Rasenmäher, 16710000 Landwirtschaftliche Geh-Schlepper, 42122130 Wasserpumpen, 44316400 Metallwaren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wij sluiten voor per perceel één raamovereenkomst af. Deze gaat in op 1 juni 2026 en duurt 24 maanden. Wij hebben de mogelijkheid om deze overeenkomst eenzijdig, onder gelijkblijvende voorwaarden, twee (2) keer met vierentwintig (24) maanden te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: (Zelfrijdende) tuin- en parkmachines
Beschreibung: Bestaande uit o.a. zelfrijdende klepelmaaimachines, zelfrijdende cirkelmaaimachines, transporters, haagsnoeiers, onkruidbranders, houtversnipperaars, grafdelfmachine, (compacte) tractoren, aanbouwmachines, werktuigen
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher
Los: LOT-0003
Titel: Interne transportmiddelen
Beschreibung: Bestaande uit o.a. heftrucks, reachtrucks, meelooptrucks, pallettruck (eventueel met platform), stapelaars
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: (Compacte) graafmachines, wielladers
Beschreibung: (Compacte) graafmachines, wielladers
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 43262100 Mechanische Bagger
Los: LOT-0005
Titel: Hogedrukreinigers, watermachines
Beschreibung: Bestaande uit o.a. 230/400V/motor aangedreven hogedrukreinigers met mogelijkheid tot inbouw in voertuigen, speciaal bouw, schrob/zuigmachines voor onderhoud gebouwen, vloerreinigingsmachines voor onderhoud parkeergarages
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Werktuigdragers, onkruidborstelmachines en het leveren van losse borstels
Beschreibung: Werktuigdragers, onkruidborstelmachines en het leveren van losse borstels
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Alkylaatbenzine, hoogwaardige, schonere brandstof, voor gebruik in 2- en 4 takt benzinemotoren
Beschreibung: Alkylaatbenzine, hoogwaardige, schonere brandstof, voor gebruik in 2- en 4 takt benzinemotoren
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 16-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 16000000 Maquinaria agrícola
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 14212200 Agregados, 16311000 Cortadoras de césped, 16710000 Motocultores, 42122130 Bombas de agua, 44316400 Artículos de ferretería
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 16310000 Máquinas segadoras
Lote: LOT-0003
Título: Interne transportmiddelen
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Clasificación adicional (cpv): 34144710 Cargadoras sobre ruedas, 43262100 Excavadoras mecánicas
Lote: LOT-0005
Título: Hogedrukreinigers, watermachines
Identificador interno: 5
Clasificación adicional (cpv): 42924730 Aparatos de limpieza por agua a presión
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Clasificación principal (cpv): 09100000 Combustibles