2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby výzkumu pro zajištění exkavační a postexkavační části archeologických výzkumů a služby operativního průzkumu a dokumentace staveb pro NPÚ, územní odborné pracoviště v Praze – 2027+
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění služeb exkavační a postexkavační části archeologických vý-zkumů zadavatele a operativního průzkumu a dokumentace staveb na území hlavního města Prahy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00024592
Optionen:
Beschreibung der Optionen: čl. 6.16. závazného návrhu smlouvy - Smluvní strany se tímto dohodly na vyhrazené změně závazku ve smyslu ust. § 100 odst. 1 ZZVZ. Poskytovatel je oprávněn zvýšit smluvní cenu za podmínek dále uvedených: - Poskytovatel je oprávněn jednou ročně zvýšit výši sjednaných jednotkových cen uvedených v příloze č. 1 této Smlouvy, z důvodu inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za uplynulý kalendářní rok, vyhlášené Českým statistickým úřadem, - maximální roční navýšení jednotkových cen v příslušném roce nesmí přesáhnout hranici 4 % inflace, - navýšení jednotkových cen je možné s účinností od prvního dne měsíce následujícího po měsíci, v němž došlo k doručení písemného oznámení o uplatnění této inflační doložky Objednateli, nejdříve však od 1. 1. 2029, - v případě záporné inflace se výše jednotkových cen pro daný rok neupravuje, - jednotkové ceny zvýšené z důvodu inflace se považují za sjednané jednotkové ceny dle této Smlouvy, - z důvodu transparentnosti a právní jistoty uzavřou smluvní strany o uplatnění inflační doložky a navýšení jednotkových cen dodatek k této Smlouvě