2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna terenu i obiektów 5WSzKzP z obsługą systemów alarmowych, urządzeń monitorujących, serwisem tych urządzeń oraz obsługą systemu parkingowego oraz wsparcie Grupy Interwencyjnej, działającej na wezwanie w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa dla placówki medycznej w Węgrzcach wraz z serwisem zamontowanych w tej placówce systemów alarmowych i urządzeń monitorujących.
Beschreibung: Ochrona fizyczna terenu i obiektów 5WSzKzP z obsługą systemów alarmowych, urządzeń monitorujących, serwisem tych urządzeń oraz obsługą systemu parkingowego oraz wsparcie Grupy Interwencyjnej, działającej na wezwanie w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa dla placówki medycznej w Węgrzcach wraz z serwisem zamontowanych w tej placówce systemów alarmowych i urządzeń monitorujących na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 85/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: O zamówienie mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 poz. 514) i art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.) oraz spełniają (o ile zostały określone) warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w Ogłoszeniu o zamówieniu i SWZ.; oraz zgodnie z pkt 9.2.2. i 9.2.4 SWZ. Dokumenty wraz z ofertą: podpisany we wskazanych miejscach Załącznik nr 1; Wypełniony we wskazanych miejscach i podpisany Załącznik nr 2 – formularz ofertowy; Wypełniony i podpisany Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) – dotyczące spełnienia warunków udziałów w postępowaniu (Zamawiający dopuszcza możliwość, aby Wykonawca ograniczył się do wypełnienia sekcji α (ALFA) w części IV JEDZ (Kryteria kwalifikacji) i nie wypełniał żadnej z pozostałych sekcji w części IV – w celu złożenia ogólnego oświadczenia dotyczącego spełniania warunków udziału w postępowaniu) i braku podstaw do wykluczenia o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 Pzp; Dokumenty rejestrowe potwierdzające posiadanie uprawnień/pełnomocnictwa potwierdzające umocowanie osób do składania oferty w imieniu Wykonawcy; Potwierdzenie wniesienia wadium, o ile jest to wymagane; Oświadczenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 poz. 514) oraz nie podlega zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.) – zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ; Oświadczenie o posiadaniu serwisu z autoryzacją producenta SSWiN ,,Szerszeń”; Oświadczenie o znajomości obsługi SSWiN ,,GALAXY”, SSP ,,Bosch FPA 5000”, systemów monitoringu wizyjnego, systemu parkingowego produkcji VILLA PRO – KINGPARKING; Aktualne świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego; Świadectwo autoryzacji integratora systemu ,,Szerszeń” dla pracownika Wykonawcy; Oświadczenie o posiadaniu kancelarii tajnej spełniającej wymagania określone w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2011 roku w sprawie organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnej; Certyfikat zgodności Sytemu Zarządzania Jakością Wykonawcy z wymogami ISO 9001 lub równoważnymi w zakresie fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia; Certyfikat AQAP na usługi fizyczne i techniczne ochrony osób i mienia. Dokumenty składane na wezwanie na potwierdzenie okoliczności o których mowa w art. 112 ust. 1 ustawy Pzp, Koncesja MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia, realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej: - stałej lub doraźnej; - polegającej na stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych; - polegających na konwojowaniu wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - na potwierdzenie spełnienia warunku o którym mowa w pkt. 9.2.4 SWZ Dokumenty składane na wezwanie na potwierdzenie okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp: informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - wzór oświadczenia jest w załączniku nr 5 do SWZ; oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy odnośnie do zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy – wzór oświadczenia jest w załączniku nr 3 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79714000 Überwachungsdienste, 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung, 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ochrona fizyczna terenu i obiektów 5WSzKzP z obsługą systemów alarmowych, urządzeń monitorujących, serwisem tych urządzeń oraz obsługą systemu parkingowego oraz wsparcie Grupy Interwencyjnej, działającej na wezwanie w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa dla placówki medycznej w Węgrzcach wraz z serwisem zamontowanych w tej placówce systemów alarmowych i urządzeń monitorujących zgodnie z SWZ w tym zakresie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części związanej z utworzeniem dodatkowych 2 posterunków zgodnie z pkt 2 formularza ofertowego i załącznika nr 1 do SWZ, z zastrzeżeniem, że uruchomienie nastąpi jedynie na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego. opcja dot. : W czasie procesu mobilizacji są wymagane dodatkowe 2 jednoosobowe posterunki : przy Punkcie Przyjęcia i Wyposażenia (PPW budynek nr 29) i Punkcie Kontrolno-Informacyjnym (PKI budynek nr 32). Posterunki stałe – płatne dodatkowo, wycenione po tych samych stawkach jak w ofercie, przez maksymalnie 6 dni. Posterunki zaczynają funkcjonować w czasie nie dłuższym niż 12 godzin od chwili zgłoszenia potrzeby w tym zakresie. Ponadto, w przypadku takiej potrzeby, wsparcie patrolem interwencyjnym elementów bazy mobilizacyjnej, działających poza kompleksem Szpitala.