558578-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmöbel – DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
BeschreibungWelkom op het DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor Stichting Etuda Onderwijs en Opvang. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze Schoolmeubilair Primair Onderwijs aangeboden. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair primair onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Etuda Onderwijs en Opvang met 4300 leerlingen en 600 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWelkom op het DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor Stichting Etuda. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze Schoolmeubilair Primair Onderwijs aangeboden. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair primair onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Etuda met 4300 leerlingen en 600 medewerkers.
Interne Kennung1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39160000 Mobiliario escolar
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1