558588-2025 - Wettbewerb
Polen – Sortier- und Siebmaschinen – Rozbudowa instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych selektywnie zebranych, w m. Ruda k/Wielunia w zakresie realizacji zadania-zakup i dostawa sprzętu mobilnego–przesiewacz mobilny.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych selektywnie zebranych, w m. Ruda k/Wielunia w zakresie realizacji zadania-zakup i dostawa sprzętu mobilnego–przesiewacz mobilny.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa przesiewacza mobilnego wraz z dostawą do Instalacji gospodarowania odpadami komunalnymi w Rudzie gmina Wieluń zlokalizowanej na dz. nr 236/1 obręb Ruda, zarządzanej przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Wieluniu ul. Zamenhofa 17, 98-300 Wieluń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 do SWZ.
Interne KennungZP/4/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Rozbudowa instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biodegradowalnych selektywnie zebranych, w m. Ruda k/Wielunia” w zakresie realizacji zadania - zakup i dostawa sprzętu mobilnego – przesiewacz mobilny.
Menge1 Stück