558592-2026 - Ergebnis
Rumänien – Mobiltelefondienste – SERVICII DE TELEFONIE MOBILE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE TELEFONIE MOBILE
Beschreibung: Entitatea contractantă intenționează să încheie un acord-cadru având ca obiect „SERVICII DE TELEFONIE MOBILA". Data limită până la care operatorii economici au dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire, este a 18-a zi dinaintea datei limita de depunere a ofertelor, conform prevederilor art. 173 Legea nr.99/2016, modificată și completată de OUG 107/2017 pentru modificarea și completarea unor acte normative cu impact în domeniul achizițiilor publice.Termenul-limită în care entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare conform prevederilor art. 172 alin. 2, coroborat cu art. 173 din Legea nr. 99/2016, modificată și completată de OUG 107/2017 pentru modificarea și completarea unor acte normative cu impact în domeniul achizițiilor publice, este: a 11-a zi dinaintea datei limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 38903/08.05.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: SERVICII DE TELEFONIE MOBILA - conform descriere/cerințe din Caietul de Sarcini. Acord cadru cu un singur operator economic. Estimăm valoarea maximă a acordului cadru la 760.600 Euro. Estimăm valoarea celui mai mare contract subsecvent la 385.300 Euro. Estimăm că se va încheia câte un contract subsecvent pe fiecare an.
Interne Kennung: 1