See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych oraz podzespołów do taboru kolejowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych oraz podzespołów do taboru kolejowego. 2. Postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp”.
Interne Kennung: 26/WNP-038892/TUT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych oraz podzespołów do taboru kolejowego . 2. Postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp”.