See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarstwa szkółkarskiego oraz nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacja Warunków Zamówienia i jej załącznikach)
Vorherige Bekanntmachung: 666113-2024
Interne Kennung: SA.270.1.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen, 90914000 Parkplatzreinigung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I; leśnictwa: Borzęcinko, Płaszewko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór w roku 2025
Interne Kennung: Pakiet I; leśnictwa: Borzęcinko, Płaszewko
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 90914000 Parkplatzreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II; leśnictwa: Starnice, Dębnica
Interne Kennung: Pakiet II; leśnictwa: Starnice, Dębnica
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III;leśnictwo:Skarszów
Interne Kennung: Pakiet III; leśnictwo:Skarszów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV; leśnictwa: Lubuń, Kruszyna
Interne Kennung: Pakiet IV; leśnictwa: Lubuń, Kruszyna
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V; leśnictwa: Niemczewo, Gałęźnia
Interne Kennung: Pakiet V; leśnictwa: Niemczewo, Gałęźnia
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII; leśnictwo: Mielno
Interne Kennung: Pakiet VII; leśnictwo: Mielno
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII; leśnictwa: Wierszyno, Świelubie, Barnowo
Interne Kennung: Pakiet VIII; leśnictwa: Wierszyno, Świelubie, Barnowo
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX; szkółka leśna, nasiennictwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarstwa szkółkarskiego oraz nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór w roku 2025
Interne Kennung: Pakiet IX; szkółka leśna, nasiennictwo
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X; łąkowo-środowiskowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór w roku 2025
Interne Kennung: Pakiet X; łąkowo-środowiskowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI; Obręb Leśny Dwór- czyszczenia wczesne i późne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór w roku 2025
Interne Kennung: Pakiet XI; Obręb Leśny Dwór- czyszczenia wczesne i późne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII; Obręb Skarszów- czyszczenia wczesne i późne
Interne Kennung: Pakiet XII; Obręb Skarszów- czyszczenia wczesne i późne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft