558625-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Kranwagen und Muldenkipper – Achizitie: autospeciala multifunctionala dotata cu carlig hidraulic, incarcare-descarcare containere minim 5 tone, echipare iarna-vara cu: bazin stropire cu rezervor minim 3000 litri, lama zapada, sararita- 3 buc
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie: autospeciala multifunctionala dotata cu carlig hidraulic, incarcare-descarcare containere minim 5 tone, echipare iarna-vara cu: bazin stropire cu rezervor minim 3000 litri, lama zapada, sararita- 3 buc
Beschreibung: Se doreste achizitia a 3 autospeciale multifunctionale, dotate cu carlig hidraulic pentru incarcare-descarcare containere minim 5 tone, echipare iarna-vara cu: bazin stropire rezervor minim 3000 litri, lama deszapezire cu latime min. 2300mm - max. 2600mm si sararita(imprastietor material antiderapant cu buncar de minim 2mc)
Interne Kennung: 27969145/2026/12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Autoritatea contractanta doreste achizitia a 3 autospeciale multifunctionale dotate cu carlig hidraulic, pentru incarcare/descarcare containere minim 5 tone, echipare iarna vara -bazin stropire cu rezervor minim 3000 litri, lama zapada cu latime minim 2300mm - maxim 2600mm si sararita(imprastietor material antiderapant) cu buncar minim 2 mc. Achizitia se va efectua cu plata unui avans de 25% la livrare si 6 rate lunare.
Interne Kennung: 1