See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy drobnego sprzętu medycznego i materiałów jednorazowych do Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy drobnego sprzętu medycznego i materiałów jednorazowych do Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Zamówienie obejmuje 22 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wspólny Słownik Zamówień: Kod CPV: 33141000-0 – jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne; 33141110-4 – opatrunki; 33141200-2 – cewniki; 33141310-6 – strzykawki; 33141320-9 – igły medyczne. 3. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024, poz. 1620 t.j.). 4. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy o parametrach zgodnych z ofertą złożoną w niniejszym postępowaniu. 5. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 Pzp. 8. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżeń, o których mowa w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp tzn. oferty przewidującej odmienny sposób wykonania zamówienia niż określony w niniejszej SWZ. 13. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 14. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8. 15. Zamawiający dopuszcza dołączenie katalogów elektronicznych do składanej oferty, w sytuacji określonej w art. 93.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt. 1) ustawy Prawo Zamówień Publicznych opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne nr 126092026 z dnia 09.01.2026 roku
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141200 Katheter, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aplikator do podawania leku Lignocainum aerosol
Beschreibung: Część 1 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Czujniki do ciągłego pomiaru rzutu serca, pomiaru parametrów hemodynamicznych, zestawy do krwawego pomiaru ciśnienia tętniczego
Beschreibung: Część 2 obejmuje swoim zakresem 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0003
Titel: Opatrunki hydrożelowe
Beschreibung: Część 3 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Filtry powietrza do inhalatora, wężyk przyłączeniowy do inhalatora Pari Boy
Beschreibung: Część 4 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0005
Titel: Filtry Hepa, komory nawilżacza, obwód oddechowy
Beschreibung: Część 5 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.
Los: LOT-0006
Titel: Elektrody, pasty
Beschreibung: Część 6 obejmuje swoim zakresem 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0007
Titel: Filtry
Beschreibung: Część 7 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0008
Titel: Gąbeczki do klipsa na nos, filtr bakteryjno-wirusowy
Beschreibung: Część 8 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0009
Titel: Zestaw rur do drenażu kompatybilnych do aparatu SIMEOX posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Część 9 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0010
Titel: Saszetka bezpieczna biologicznie
Beschreibung: Część 10 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0011
Titel: Opatrunek z chlorhexydyną, jednorazowe ostrze do strzygarki chirurgicznej
Beschreibung: Część 11 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0012
Titel: Igła do EBUS
Beschreibung: Część 12 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0013
Titel: Opatrunki
Beschreibung: Część 13 obejmuje swoim zakresem 20 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0014
Titel: Strzykawki
Beschreibung: Część 14 obejmuje swoim zakresem 12 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0015
Titel: Kieliszki do leków
Beschreibung: Część 15 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0016
Titel: Ręcznik do higieny pacjenta
Los: LOT-0017
Titel: Butelka do drenażu wysokociśnieniowego
Los: LOT-0018
Titel: Podkład bibułowy, perforowany
Beschreibung: Część 18 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0019
Titel: Opatrunki, sterylne folia chirurgiczna
Beschreibung: Część 19 obejmuje swoim zakresem 25 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0020
Titel: Cewnik Foley
Beschreibung: Część 20 obejmuje swoim zakresem 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0021
Titel: Jałowy żel do cewnikowania
Beschreibung: Część 21 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)
Los: LOT-0022
Titel: Maseczka medyczna
Beschreibung: Część 22 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zaklasyfikowany jako wyrób medyczny/wyposażenie wyrobu medycznego musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.)