See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operationele lease personenwagens en bedrijfswagens
Beschreibung: TenneT start een leaseaanbesteding met als doel het realiseren van een toekomstbestendig, (volledig) elektrisch wagenpark. De opdracht omvat de selectie van één strategische leasepartner die verantwoordelijk is voor zowel de levering als het totale operationele beheer van de voertuigen en ook een doorstap kan maken naar het leveren van mobiliteit in een bredere vorm dan alleen leaseauto’s. De leasemaatschappij levert in basis volledig elektrische voertuigen (of toekomstige emissieloze voertuigen) en begeleidt TenneT actief bij de elektrificatie van het huidige wagenpark. Dit omvat onder meer het signaleren en delen van marktontwikkelingen op het gebied van EV, gebruiksinformatie voor medewerkers en ondersteuning bij laadoplossingen. Daarnaast wordt verwacht dat de leasemaatschappij het operationeel beheer volledig op zich neemt zoals: aflevering, onderhoud en schadeafhandeling, poolautobeheer, vervangend vervoer en flexibele leaseoplossingen. Een goed bereikbare driver desk en eerste aanspreekpunt voor operationele berijdersvragen. Een belangrijk onderdeel van de opdracht is de volledige digitalisering van processen. De leasemaatschappij biedt een gebruiksvriendelijk digitaal platform met onder andere een onlinebestelproces, app voor medewerkers, ritregistratie, realtime inzicht in status wagenpark en uitgebreide managementrapportages. De leasemaatschappij treedt op als proactieve mobiliteitspartner en adviseert op basis van data en marktontwikkelingen over optimalisatie van het mobiliteitsbeleid. Ook wordt inzet gevraagd op het gebied van duurzaamheid en innovatie, het ontwikkelen en implementeren van alternatieve mobiliteitsoplossingen. Met deze aanpak wil TenneT niet alleen haar CO2 doelstellingen behalen, maar ook mobiliteit toekomstbestendig, gebruiksvriendelijk en efficiënt organiseren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50111000 Servicios de administración, reparación y mantenimiento de parque de vehículos
Clasificación adicional (cpv): 34110000 Automóviles para pasajeros, 34144700 Vehículos utilitarios
5. Lote
Lote: LOT-0000