558667-2026 - Wettbewerb
Polen – Maschinen zur Reinigung von Abwasser – Projekt, dostawę, montaż i uruchomienie trzech wirówek dekantacyjnych wraz z niezbędnym wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt, dostawę, montaż i uruchomienie trzech wirówek dekantacyjnych wraz z niezbędnym wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj” kompletnego zadania inwestycyjnego obejmującego zaprojektowanie, uzyskanie wymaganych decyzji administracyjnych, dostawę, montaż, integrację, rozruch, Próby Końcowe, Próbę Eksploatacyjną oraz przekazanie do eksploatacji kompletnej instalacji mechanicznego odwadniania osadu na terenie Oczyszczalni Ścieków w Białymstoku przy ul. Produkcyjnej 102, w tym w szczególności 3 (trzech) wirówek dekantacyjnych wraz z wyposażeniem technologicznym, elektrycznym, AKPiA, automatyką, oprogramowaniem oraz robotami towarzyszącymi.
Interne KennungRZ/RI/PO/47/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 42995000 Reinigungsmaschinen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungProjekt, dostawę, montaż i uruchomienie trzech wirówek dekantacyjnych wraz z niezbędnym wyposażeniem