2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nízkoemisní svozové vozidlo s pohonem na CNG
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového svozového vozidla s nástavbou s lineárním stlačováním na svoz odpadů, které jsou umístěny v odpadových nádobách o objemech 80, 110,120, 240, 770 a 1100 l. Podrobné vymezení předmětu zakázky včetně technických, jakostních a funkčních požadavků zadavatele je uvedeno v příloze č.7. Zadavatel požaduje, aby součástí nabídky byl detailní popis lisovací nástavby a vyklápěče pro posouzení technického řešení. Záruka na celý stroj minimálně 24 měsíců. Dodávka svozového vozu musí obsahovat všechny požadované části ve funkčním celku tak, aby zadavatel nemusel provádět žádné další úkony k zahájení provozu.
Interne Kennung: 20-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001