55870-2025 - Ergebnis
Polen – Fernsprech- und Datenübertragungsdienste – Utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020 i Systemu ECAM2020
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020 i Systemu ECAM2020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020 i Systemu ECAM2020 w podziale na dwie części. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 12/B/KGOHP/2024/ZL/ECAM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72310000 Datenverarbeitung, 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ZL2020
Beschreibung: 1) Utrzymanie i wsparcie systemu informatycznego ZL2020 w zakresie: a) utrzymania i wsparcia funkcjonalności portali internetowych www.zielonalinia.gov.pl, www.powroty.gov.pl, sz.zielonalinia.gov.pl, b) utrzymania i wsparcia pozostałych elementów i funkcjonalności systemu zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ, 2) Dostarczenie, świadczenie usług telekomunikacyjnych sieci stacjonarnej i mobilnej dla potrzeb systemu ZL2020; 3) Dostarczenie, świadczenie usług transmisji danych dla potrzeb systemu ZL2020 zgodnie z OPZ; 4) Zapewnienie dostępności systemu (SLA, MDS) na określonym poziomie; 5) Świadczenie Godzin Rozwojowych; 6) Świadczenie Asysty Technicznej.
Interne Kennung: Cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Utrzymanie i wsparcie funkcjonalności portali internetowych www.zielonalinia.gov.pl, www.powroty.gov.pl, sz.zielonalinia.gov.pl - będą realizowane do dnia 30.06.2025 r, z prawem opcji na przedłużenie na kolejne miesiące, jednak nie dłużej niż do dnia 31.08.2025 r.
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie i wsparcie techniczne oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych i transmisji danych dla Systemu ECAM2020
Beschreibung: 1) Utrzymanie i wsparcie systemu informatycznego ECAM2020 w zakresie: a) utrzymania i wsparcia funkcjonalności portalu internetowego www.dokariery.pl, b) utrzymania i wsparcia pozostałych elementów i funkcjonalności systemu zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ, 2) Dostarczenie, świadczenie usług telekomunikacyjnych sieci stacjonarnej i mobilnej dla potrzeb systemu ECAM2020; 3) Dostarczenie, świadczenie usług transmisji danych dla potrzeb systemu ECAM2020 zgodnie z OPZ; 4) Zapewnienie dostępności systemu (SLA, MDS) na określonym poziomie; 5) Świadczenie Godzin Rozwojowych; 6) Świadczenie Asysty Technicznej.
Interne Kennung: Cz. 2
Beschreibung der Optionen: Utrzymanie i wsparcie funkcjonalności portali internetowych www.dokariery.pl będzie realizowane do dnia 30.06.2025 r, z prawem opcji na przedłużenie na kolejne miesiące, jednak nie dłużej niż do dnia 31.08.2025 r.